Přihlášení Registrace

Jak objednávat

 1. Zaregistrujte se. Usnadní to komunikaci Vám i nám. Uveďte prosím všechny kontakty, automaticky pak budou obsaženy při rezervaci (nemusíte je pak už zadávat, pouze příp. aktualizovat v budoucnu, pokud se změní). Pokud jste již registrováni, před rezervací se přihlaste (viz hlavní stránka nahoře vpravo).
 2. Vyberte si apartmán - klikněte na "Apartmány".
 3. Vyberte si termín - klikněte na stránce daného apartmánu na "REZERVOVAT" nebo na rezervovat  přímo v tabulce s termíny a cenami. Většina termínů je od soboty do soboty, některé jsou atypické. Pokud chcete nějaký jiný atypický termín, prosím, ozvěte se nám e-meilem, nebo přes skype.
 4. Chcete-li víc jak jeden týden, musíte vyplnit objednávku na každý týden zvlášť.
 5. Rezervujete-li se jako skupina do vice apartmánů napište nám to do poznámky v rezevačním formuláři!
 6. Odešlete objednávku/ky (vyplněný rezervační formulář). Obratem obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše poptávka byla odeslána a bude vyřízena v nejbližší možné lhůtě. Pokud vámi požadovaný termín nebude kolidovat s objednávkou někoho, kdo ji odeslal dřív než Vy, objeví se během cca 24 hodin u Vámi požadovaného termínu Váš monogram a "rezervováno".
 7. Chcete-li fakturu pro zaměstnavatele, uveďte to v objednávce a nebo to dodatečně pošlete e-mailem.
 8. Do 4-5 dnů Vám přijde e-mailem smlouva, po jejíž obdržení zaplatíte do 5-10 dnů zálohu ve výši 60 % z ceny pobytu, a to buď v Kč nebo v EURech převodem na náš účet v ČR.
 9. Po zaplacení zalohy Váš termín z webu zmizne, což znamená, že je prodaný (Vám :-) a pak Vám pošleme "Rekreační poukaz".
 10. Zbytek ceny zaplatíte v EURech majiteli apartmánu na místě při převzetí apartmánu v den příjezdu.
 11. U každé vily máte dole Rady na cestu s popisem cesty a mapku(y) příjezdové cesty k vile s apartmánem. Doporučujeme, abyste si tyto materiály stáhli, vytiskli a vzali s sebou. Tyto materiály najdete rovněž v sekci "Ke stažení".
 12. V případě storna Vám budou peníze vráceny podle "Smluvních ujednání", viz odkaz na titulní straně.