Přihlášení Registrace
5. 12. 2020

Milí přátelé,
srdečně vás všechny zdravím a děkuji za přízeň nejen v letech minulých, ale speciálně v tomto roce, který nebyl pro nikoho rokem jednoduchým, a tak si o to víc cením, že jste nám zůstali nakloněni.
Pokud plánujete v příštím roce jet na dovolenou k moři či do hor (apartmán Matej), dovolila bych si vás povzbudit, abyste si na našem webu co nejdříve zarezervovali termín, který vám vyhovuje. Nemusíte čekat na konec roku, sezonu 2021 spouštíme již nyní. Platby záloh proběhnou až po Novém roce.
Protože nám záleží na tom, abyste byli s našimi službami co nejspokojenější, ráda bych vás poprosila, zda byste nenapsali pár řádků s vašim hodnocením na portál Firmy G6 - stačí kliknout na tento link http://firmyg6.cz/katerina-dohnalova a potom pod informacemi o mě na záložku "Hodnocení".
A pak taky na náš web do rubriky Reference.  Nezabere  vám to více než pár minutek a pro mne má tato zpětná vazba velký význam.
NOVINKY: S radostí hlásím, že apartmán Antun A má zcela novou obývací kuchyň a fungl novou koupelnu. Vše ve stylu vila Mario. Fotografie apartmánu Antun A budou brzy i na našem webu
Za celou naši rodinu Vám všem přeji pokojný adventní čas a Boží požehnání na každém kroku!
Katka Dohnalová