Přihlášení Registrace

Apartmán Ivica - Pula

18. 11. 2017, 12:04:35
Dobrý den, Katko,
už se cítíme jako součást Vaší rodiny. Jsme velice rádi, že můžeme trávit dovolenou s dceřinou rodinou v tak příjemném prostředí za podmínek, které nám Mesites nabízí. Jste úžasní lidé. Dojemně se o nás staráte. Cítíme Vaše srdíčko. Nemusíme psát, jak moc se nám v Ivici líbí. Za nás mluví již čtvrtý pobyt na stejném místě u milých a vstřícných lidí.

Děkujeme.

S přáním příjemných dnů Honza s rodinou
1. 1. 2016, 12:39:33
2014 a velmi se nám tam líbilo. Chtěli bychom zopakovat dovolenou i s naším nejmladším členem rodiny, ročním Vilíčkem. S pozdravem Jan Břenda
22. 12. 2015, 13:00:25
Dobrý den,
dodatečně díky za přání k Vánocům a novému roku a také Vám přejeme hojnost Boží milosti a přízně v celém roce 2015. Pokud jde o zpětnou vazbu k naší červencové dovolené v Pule, ap. Ivica, byli jsme maximálně spokojeni. Ubytování bylo velmi kvalitní, historická Pula je krásná a koupání v Medulinu prima :-). V apartmánu došlo během našeho pobytu k prasknutí těsnění přívodu vody k vodovodní baterii, ale majitelé vše vyřešili rychle i přes určitou jazykovou bariéru při telefonní komunikaci (jim moc nešla angličtina, nám zase chorvatština :-)). Trochu škoda je, že přímo proti domu se zrovna realizovala nějaká stavba, ale s tím se nic dělat nedá a v podstatě nás to nijak zvlášť nerušilo.
Díky za pěknou dovolenou!
Zdeněk K.
1 2

Jste spokojen(a) se službami Mesites?

Captcha