Přihlášení Registrace

Vila Božo - apt. Đoni - Marušići

14. 1. 2019, 14:46:57
The villa is perfect. Beautiful view, comfortable, and everything we needed for a fantastic holiday. Thanks to Đoni and Jadranka for a very special welcome. We will definitely be back.
Gill and George - Scotland
14. 1. 2019, 14:45:11
Das ist eine ganz reizende Unterkunft für Leute, die keinen Trubel mögen. Landschaftlich wunderschön, und es ist ruhig, ganz still in der Nacht, weder Autos noch Touristen sind zu hören. Die Wohnung ist mit allem ausgestattet, was man braucht – und noch ein bisschen darüber hinaus!

Über Steinstufen geht es hinab an die ziemlich private Bucht, das Wasser glasklar, kaum Bootslärm. Sehr genüsslich!

Die Vermieter sind liebenswürdig und sehr zuvorkommend, sprechen deutsch und englisch, stehen auch bei allen Internetproblemen kompetent zur Seite.

Einkaufsmöglichkeiten zu Fuß erreichbar, der nächste Supermarkt ein paar Auto-Minuten entfernt.

Wir haben den Aufenthalt sehr genossen – und wir kommen sicher wieder!

Martha und Gert, Austria

25. 8. 2018, 9:50:05
Milá paní Dohnalová,
již je to sice pár dnů, co jsme se vrátili z dovolené v Marušiči, ale chceme Vám tímto moc a moc poděkovat za zprostředkování opravdu nádherné dovolené.
Bydleli jsme v apartmánu Doni B, který byl moc příjemný, i přes těch asi milión :-) schodů k pláži :-) (Raději jsme je nepočítali, ale je pravda, že po cca 2 dnech už nám nepřipadaly tak strašné). Ale i ty schody jsme nakonec každý den dokonce 2x zvládali sešlápnout i vyšlápnout s dětmi, lehátky, ručníky, pitím, ... a dalším nákladem nezbytným na pobyt na pláži :-)
V sousedním apartmánu bydleli též Vaši stálí zákazníci z Liberce, kteří se na místo opakovaně vracejí a už by neměnili :-)
Jsme opravdu nadšení, byli jsme se podívat ve vedlejším Pisaku, v Makarské i na poutním místě ve Veprici. A i když jsme byli v Chorvatsku již 2x (Brist a Pirovac), tak tato část je neméně krásná.
Přejeme Vám hodně Božího požehnání nejen v cestovním ruchu, ale i v soukromém životě a ještě jednou moc děkujeme.
Krásný a pohodový zbytek sezony, Michaela Provazníková s rodinou
1 2 3

Jste spokojen(a) se službami Mesites?

Captcha