Přihlášení Registrace

Vila Božo - apt. Đoni - Marušići

25. 8. 2018, 9:50:05
Milá paní Dohnalová,
již je to sice pár dnů, co jsme se vrátili z dovolené v Marušiči, ale chceme Vám tímto moc a moc poděkovat za zprostředkování opravdu nádherné dovolené.
Bydleli jsme v apartmánu Doni B, který byl moc příjemný, i přes těch asi milión :-) schodů k pláži :-) (Raději jsme je nepočítali, ale je pravda, že po cca 2 dnech už nám nepřipadaly tak strašné). Ale i ty schody jsme nakonec každý den dokonce 2x zvládali sešlápnout i vyšlápnout s dětmi, lehátky, ručníky, pitím, ... a dalším nákladem nezbytným na pobyt na pláži :-)
V sousedním apartmánu bydleli též Vaši stálí zákazníci z Liberce, kteří se na místo opakovaně vracejí a už by neměnili :-)
Jsme opravdu nadšení, byli jsme se podívat ve vedlejším Pisaku, v Makarské i na poutním místě ve Veprici. A i když jsme byli v Chorvatsku již 2x (Brist a Pirovac), tak tato část je neméně krásná.
Přejeme Vám hodně Božího požehnání nejen v cestovním ruchu, ale i v soukromém životě a ještě jednou moc děkujeme.
Krásný a pohodový zbytek sezony, Michaela Provazníková s rodinou
30. 10. 2016, 22:16:35
Byli jsme spokojení a bylo nám dobře. Apartmán pěkný, klimatizace funkční, počasí nádherné, nemohli jsme si přát víc :-) Nebýt těch schodů, neviděli bychom tu krásu, do které jsme denně scházeli.Jednání s Katkou i s panem domácím bez problémů.Děkujeme.
10. 9. 2016, 10:31:05
Dobrý den prajem a chcem Vám pekne poďakovať za krásnu dovolenku u doniho A všetko ok aj schody sa dali a dúfam ze o rok sa vrátime bol som tam s kolegom z práce on bol na B už tretí krát .p.s keby tie postele tak nevrzgali papa
1 2 3

Jste spokojen(a) se službami Mesites?

Captcha