Přihlášení Registrace

Vila Mario - Marušići

20. 8. 2019, 10:22:19
Moc děkujeme za skvělou dovolenou. Na pláži skoro nikdo nebyl (Vila Mario) a moře bylo křišťálově čisté. Takto jsem si potřebovala odpočinout již dlouho. Nedaleké město Omiš je taky nádherné. Dolní patro apartmánu má rolety - takže se tam dá na noc udělat tma a dá se tam skvěle vyspat haha. Jenom je to daleko k moři - schody byly letos zavřené a museli jsme je obcházet a v tom horku se mi moc nechtělo nikam šlapat ještě s taškou a lehátkem. Majitelé vily jsou moc příjemní, vstřícní a laskaví. Byla to opravdu dovolená snů, nechtělo se nám domů. Doporučuji šnorchl a brýle, pod vodou to je neskutečné. Komunikaci s paní Dohnalovou byla na jedničku :)
28. 7. 2017, 18:10:51
Ahoj z Horky nad Moravou,
Díky moc za zprostředkování úžasných dvou týdnů v Marušiči. Byl to opravdu požehnaný pobyt. Super, že jsme - hlavně děti, kterých bylo 16 - mohli pobíhat mezi apartmány a vesele se družit. Příjemní domácí, skvělé pláže, super počasí Bohu díky. Velmi si ceníme toho, že jsme mohli jet od středy do středy a s dětmi v autě se vyhnout kolonám.
Držíme palce a rozhlašujeme vaše skvělé služby mezi známými...
Požehnané dny
Honza Dvorský
12. 7. 2017, 11:01:51
Chci napsat pár řádků z letošní dovči v Marušiči.Po letech jsem se vrátil do krásné a klidné vesničky a těšil se na krásnou pláž pod Put Borka.Vše se mi vyplnilo.Ubytování bylo super a apartmán pro dva Mario D mohu jen doporučit.S domácími nikdy nebyl problém, jak před lety tak letos.Bál jsem se těch obludných schodů k moři které tam vyrostly, ale nijak nám to nevadilo.Člověk to nemusí běhat že:-))Co mě trochu zarazilo je obrovský boom s výstavbou nových apartmánových domů na Put Borka.To už asi tak klidně potom na pláži nebude, zejména v sezoně, ale to je ještě daleko:-))Marušiči je i ideální místo k poznávání Dalmácie.Na všechny krásná a historická místa je to kousek a tak jsme samozřejmě neleželi jenom u vody:-).Prostě s letošní dovčou můžeme být s manželkou jenom spokojeni a vřele doporučuji Marušiči navštívit.Tímto chci taky poděkovat Kati Dohnalové za naprosto perfektní a vstřícnou komunikaci s vyřizováním pobytu a i našich dotazů:-)).
Přeji všem krásné a pohodové léto a Ti co jedou do Marušiči tak SRETAN PUT:-)).
Marek
1 2 3

Jste spokojen(a) se službami Mesites?

Captcha