Přihlášení Registrace

Vila Mario - Marušići

28. 7. 2017, 18:10:51
Ahoj z Horky nad Moravou,
Díky moc za zprostředkování úžasných dvou týdnů v Marušiči. Byl to opravdu požehnaný pobyt. Super, že jsme - hlavně děti, kterých bylo 16 - mohli pobíhat mezi apartmány a vesele se družit. Příjemní domácí, skvělé pláže, super počasí Bohu díky. Velmi si ceníme toho, že jsme mohli jet od středy do středy a s dětmi v autě se vyhnout kolonám.
Držíme palce a rozhlašujeme vaše skvělé služby mezi známými...
Požehnané dny
Honza Dvorský
12. 7. 2017, 11:01:51
Chci napsat pár řádků z letošní dovči v Marušiči.Po letech jsem se vrátil do krásné a klidné vesničky a těšil se na krásnou pláž pod Put Borka.Vše se mi vyplnilo.Ubytování bylo super a apartmán pro dva Mario D mohu jen doporučit.S domácími nikdy nebyl problém, jak před lety tak letos.Bál jsem se těch obludných schodů k moři které tam vyrostly, ale nijak nám to nevadilo.Člověk to nemusí běhat že:-))Co mě trochu zarazilo je obrovský boom s výstavbou nových apartmánových domů na Put Borka.To už asi tak klidně potom na pláži nebude, zejména v sezoně, ale to je ještě daleko:-))Marušiči je i ideální místo k poznávání Dalmácie.Na všechny krásná a historická místa je to kousek a tak jsme samozřejmě neleželi jenom u vody:-).Prostě s letošní dovčou můžeme být s manželkou jenom spokojeni a vřele doporučuji Marušiči navštívit.Tímto chci taky poděkovat Kati Dohnalové za naprosto perfektní a vstřícnou komunikaci s vyřizováním pobytu a i našich dotazů:-)).
Přeji všem krásné a pohodové léto a Ti co jedou do Marušiči tak SRETAN PUT:-)).
Marek
14. 1. 2016, 16:53:32
Měli jsme požehnanou dovolenou, děkujeme. U našeho ubytování byla krásná pláž a pěkná místečka. Kdyby tam jeli ale starší lidé, možná by měli problém se schodištěm na pláž, které tam je postaveno.
Jiří Krupa
1 2

Jste spokojen(a) se službami Mesites?

Captcha