Přihlášení Registrace

Novinky

27. 10. 2016

Milí přátelé,
děkuji vám za to, že jste letos, nebo v minulých letech využili našich služeb. Protože nám záleží na na tom, abyste byli s našimi službami co nejspokojenější, ráda bych vás poprosila, zda byste nenapsali pár řádek hodnocení na portál www.firmyG6.cz stačí kliknout na tento link: http://firmyg6.cz/katerina-dohnalova  a  v pravé polovině obrazovky kliknout na záložku "hodnocení." A  pak taky na náš web do rubriky "reference."  Vám to zabere jen pár minut a pro mne má tato zpětná vazba velký význam.  Chci vás informovat o změně pravidel rezervování termínů na našem webu. Všech těch 20 let, co funguje naše agentura, začínala sezóna vždy 1. ledna o půlnoci. Letos budeme spouštět sezónu již 01.11.2016. Plánujete li tedy jet příští rok do Chorvatska k moři, připravte se, abyste si mohli 01.11. zarezervovat na našem webu termín, který chcete. Pokud si objednáte dovolenou už letos, zálohu budete moci zaplatit až v lednu 2017.

14. 6. 2016

Aktuální instrukce jak se vyhnout slovinské dálnici najdete ZDE
 

9. 5. 2016

Dvě čerstvé novinky: Ve Vile Ivanka na Pagu je nově k dispozici WI-FI Free.

1. 3. 2016

Apartmán Jure opět v nabídce!
Milí přátelé, máme pro vás dobrou zprávu.
 Nový majitel apartmánu Jure se rozhodl, že bude v pronájmu pokračovat a dokonce přes nás, takže apartmán Jure zařazujeme znovu do nabídky. Apartmán je vybaven novým sporákem, lednicí s mrazákem, pračkou a novými jízdními koly!

8. 2. 2016

Milí přátelé, budu vám vděčná, pokud napíšete krátké hodnocení mých služeb na:
http://firmyg6.cz/katerina-dohnalova

3. 2. 2016

Chorvatsko a uprchlíci
Jedna klientka na mne vznesla dotaz ohledně uprchlické krize v Chorvatsku a jejího možného dopadu na rekreační pobyty zde. Napadlo mě, že si možná někteří z vás kladou podobné otázky. Zpráv o migrantech jsou denně plná media, takže se nedivím tomu, že jsou mnozí zneklidnění a zvažují zda letos vůbec někam na dovolenou vyjedou. Z cesty do Chorvatska, ani z pobytu tady ale obavy mít nemusíte. Jsme tady již 20 let a pobývali jsme tady každý rok několik měsíců i za války v letech 1993-1995. A za ty léta tady jsme se už přece jen naučili rozumět, a taky i trochu předvídat, co se na zdejší politické scéně bude dít. Chorvatska se uprchlická krize dotkla ještě méně než Česka. A tak to i zůstane. Doteď prošlo Chorvatskem 620 000 migrantů, a protože Chorvati mají s uprchlictvím bohaté zkušenosti z poslední války, tentokrát se dobře připravili a mají vše pod kontrolou. Tehdy turismus, který byl a dodnes je, hlavním zdrojem financí skoro umřel. Politické strany se tady hádají možná víc než v ČR, ale v jednom se shodnou a sice v tom, že si nemůžou dovolit pokles turismu. Proto tranzitní uprchlické tábory zbudovali na severu země, daleko od pobřeží. A přísně je střeží. A taky mnohem pečlivěji uprchlíky evidují a řídí jejich transport do cílových zemí. Po celý rok 2015 byly hranice z Itálie a Rakouska do Chorvatska průjezdné a tak tomu je i teď. A bude to tak i v létě. Uvidíte :-)

Katka
 

4. 1. 2016

Pokud jste zapomněli své přihlašovací heslo, ozvěte se nám, pošleme vám nové.

1. 12. 2012

Trasa do Chorvatska přes Maďarsko! Podívejte se na instrukce o trase z Google mapy.