Přihlášení Registrace

O nás

Milí přátelé, vítáme vás na stránkách naší agentury, která zprostředkovává ubytování v soukromých apartmánech přímo u Jaderského moře v Chorvatsku. Naše agentura funguje již od 1997 a stabilní zájem z vaší strany nás těší.

Jsme křesťané a našim cílem je i nadále zprostředkovat vám kvalitní odpočinek v krásných přímořských letoviscích. Všechny námi nabízené apart- mány jsou 20 - 1000 m od moře a nacházejí se atraktivních lokalitách Makarské riviéry, ostrova Pag a města Rovinj – perly Jadranu. Všechny tyto lokality jsou od Prahy vzdáleny do 1100 km. Najdete tady apartmány malé i velké, skromné, ale plně zařízené a najdete zde i luxusně zařízené apartmány, které uspokojí i náročné klienty.

Našim přáním je poskytnout Vám veškeré podmínky pro kvalitní odpočinek v krásném prostředí u krásného moře, kde budete moci ve stínu borovic naslouchat šumění moře, Božímu hlasu a svému vlastnímu srdci. Přáli bychom si, abyste se z dovolené vrátili odpočatí, plní nového elánu a inspirace a s jasně srovnanými životními prioritami podle Mt 6:33.

Na našich stránkách můžete nalézt:

V sekci APARTMÁNY
Kompletní popis vybavení apartmánů, fotografie vilek, interiéru, okolí a pláží.
V sekci KE STAŽENÍ
Popis cesty, včetně nákladů, cen benzínu a dálničních poplatků, plánek cesty. Dále informace o pobočkách Raiffeisenbank na území ČR.

Způsob objednávání termínů:

  1. Nejlépe on-line přímo z našich stránek, kde kliknete na termín, o který máte zájem, vyplníte formulář, který se Vám otevře a odešlete ho.
  2. Nebo na e-mail adresu: katka.mesites@gmail.com
  3. Nebo na mobil: +420 607 675 724; +385 911 235 424
  4. Nebo přes Skype na: KataDohnal
  5. Nebo pošlete SMSkou Vaše čislo a my Vám zavoláme.

Poté, co nám zašlete objednávku, Vám pošleme smlouvu s dalšími instrukcemi. Smlouva je platná teprve ve chvíli, kdy zaplatíte zálohu. Vzor smlouvy najdete na konci stránky "Smluvní ujednání".