Přihlášení Registrace

Vila Ivanka - Pag

6. 11. 2017, 8:55:38
Se společností Mesites jsme byli velice spokojení, domluva super, paní Dohnalová nám upravila termín podle nás, jak my jsme potřebovali a veškerá komunikace byla suprová. Ve vile Ivance se nám letos v září líbilo, přijeli jsme za velice nepříznivého počasí, takovou bouřku jsme ještě nezažili, takže jsme veškeré papíry nechali na další dny. Pláž byla úžasná, opravdu skoro jak soukromá, akorát pozor na přístup k vodě. Vzhledem k tomu, že jsem byla na začátku 5. měsíce těhotenství tak jsem měla co dělat vyjít na horu zpět do apartmánu.
Měli jsme menší problém s internetem, ale ten se hned vyřešil a vše opravdu v pořádku.
Společnost Mesites doporučuji, určitě tyto služby do budoucna využijeme.
21. 7. 2017, 17:44:08
Byli jsme na Pagu v Ivance, paní Ivanka nás moc mile přivítala.
Nedomyslela jsem, že budeme v prvním patře, schodiště pro našeho 18ti měsíčního byla výzva, naštěstí za těch deset dní ani jednou neslítnul.
To mi nedošlo, příště raději ten apartmán pod námi. Byl tam i lepší tepelný komfort (chladněji).
Mám zato, že úroveň se neustále zvedá, možná časem přibyde i klimatizace, vedro v noci je úmornější než komáři :-)
Pláž byla v Bošaně bezkonkurenčně nejlepší,co jsme kde viděli, vlastně téměř soukromá.
Nezažili jsme díky dobře zvolenému termínu příjezdu/odjezdu tedy ani zácpy na silnicích, ani "tělo na tělo" na pláži". To bylo skvělé.
Vyrazili jsme v Pagu "ponorkou", na loď s místním "rybářem", vylezli horu, chodili běhat, plavat před východem slunce. Ochutnali místní speciality, všechny druhy zmrzliny :-) zažili i jednu rychlou bouři.To, že jsme jeli s rodinou mé sestry, byla skvělá volba, pomohli jsme si navzájem, děti se zabavily, rozprostřela se pozornost, nebyla nuda. Pag je dobře vybavené město, na nákupy bohatě stačil, večerní procházku taky.
Bylo to naše poprvé auty s dětmi k moři, jsem ráda, že právě s vámi.
Ať se daří a ještě jednou děkuji.
Martina Soukupová
18. 1. 2017, 18:09:21
V létě 2016 jsme po několika letech navštívili opět Chorvatsko. S Katkou byla velmi příjemná komunikace a objednání bylo velmi jednoduché, až jsem se divila a čekala, kde nastane problém. Ten nenastal. Jak jsme dorazili k Ivance, přivítala nás velmi milá paní. Bošana je vesnička klidu. Dají se tam nalézt soukromé pláže a opravdu klid i samotu. Sice musíte jet kousek autem a pak kousek pěšky, ale pro nelenivé ok. Apartmán není nijak luxusní, ale na to přespání a uvaření bohatě stačí. Asi 5 km od apartmánu je malé smíšené zboží, kde se dá v poho nakoupit vše základní a platit kartou :-) . Kousílínek nad apartmánem je malé posezení, kde se dá najíst - ale jen asi 3 druhy jídel, takže nepočítejte s tím, že tam můžete chodit každý den. Vifi fungovalo perfektně - děti se dívali i na pohádky na mobilu a v poho. Letos se tam vracíme i s přátely :-) .
1 2

Jste spokojen(a) se službami Mesites?

Captcha